Młodzieżowy Klub Piłkarski "JUNIOR" Łańcut - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • JAWOR KRZEMIENICA - SPEC STAL ŁAŃCUT 0:0
  • ARKA ALBIGOWA - LKS WOLA DALSZA 15:0
  • START BRZÓZA STADNICKA - JUNIOR ŁAŃCUT 0:5

Brak aktywnych ankiet.

Turniej "JUNIOR CUP" rocznika 2004 w Wysokiej
Ładowanie...

O klubie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Piłki Nożnej Powiatu Łańcuckiego - Młodzieżowy Klub Piłkarski "JUNIOR" Łańcut  to szkółka piłkarska, która została stworzona dla młodych miłośników piłki nożnej.
Klub  istnieje od września 2012 roku i działa na zasadzie Stowarzyszenia Kultury Fizycznej

Dnia 24 września 2012r. otrzymaliśmy decyzję wydaną przez Starostę Łańcuckiego o wpisie do ewidencji  Klubów Sportowych - Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Nieprowadzących Działalności Gospodarczej  pod nr 16.

Od początku naszym celem jest stworzenie w pełni profesjonalnego systemu szkolenia dzieci i młodzieży. Nasza działalność obejmuje zasięgiem Łańcut i okoliczne miejscowości.  W mniejszym stopniu stawiamy na wynik sportowy drużyny konkretnego rocznika, skupiając się głównie na wyszkoleniu indywidualnym i najwyższym poziomie sportowym trenowanych piłkarzy. System szkolenia oparty jest na nowoczesnych trendach i metodach szkoleniowych.

W dzisiejszych czasach, kiedy komputer  zdominował wolny czas naszych dzieci oraz występuje wiele zagrożeń w postaci łatwo dostępnych używek, takich jak alkohol, papierosy czy w skrajnych przypadkach narkotyki. Kiedy coraz bardziej zapracowani rodzice mają mniejszą kontrolę nad swoimi pociechami, stworzyliśmy inicjatywę pomagającą rodzicom i szkole w funkcji wychowawczej, edukacyjnej i adaptacyjnej dziecka -wychowując przez sport.

Zajęcia w naszym Klubie odbywają się przez cały rok (z miesięczną  przerwą wakacyjną), zarówno dla chłopców jak i dziewczynek od 4-go roku życia. Jako nadrzędny cel stawiamy na efektywne spędzanie wolnego czasu i wypoczynek dzieci poprzez różne formy aktywnego sportu. Ponadto w dobie „siedzącego trybu życia” pomagamy dzieciom zrozumieć istotę aktywności fizycznej, która procentuje na każdym etapie rozwoju dziecka. Jako trenerzy stawiamy na kształcenie w dziecku dobrych nawyków w zakresie sprawności fizycznej, pogłębiania umiejętności, nawyków żywieniowych oraz aktywnego spędzania czasu nie tylko na naszych zajęciach.

W naszym Klubie trenuje około 100 młodych zawodników z roczników: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011, 2012 oraz 2013.

pon.

Najnowszy film

Karne - Tymbark Cup 2012

START BRZÓZA STADNICKA 0:5 JUNIOR ŁAŃCUT
2017-10-14, 14:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

JAWOR KRZEMIENICA 0:0 SPEC STAL ŁAŃCUT
ARKA ALBIGOWA 15:0 LKS WOLA DALSZA